Nechte se fascinovat

Plánujete nezapomenutelný a kouzelný firemní večírek? Chcete rozesmát své kolegy nebo zaměstnance a okouzlit je báječnou atmosférou? Jestliže ano, tak dovolte mi Vám nabídnout mé služby. Jsem moderátor všech různých akcí a také Kouzelník http://vaskouzelnik.cz/galerie/detske-akce/pekelna-mikulasska  http://vaskouzelnik.cz/galerie/detske-akce/pekelna-mikulasska  http://vaskouzelnik.cz/galerie/detske-akce/pekelna-mikulasska  http://vaskouzelnik.cz/galerie/detske-akce/pekelna-mikulasska  http://vaskouzelnik.cz/galerie/detske-akce/pekelna-mikulasska . Spojte moderování s kouzlením a získejte na svém večírku opravdu kouzelnou atmosféru.
Nevíte, zda kouzelník na firemní akci je správnou volbou? Přesvědčte se sami, že kouzelník nemusí jen kouzlit hmotné kouzla. Slibuji Vám, že vykouzlím uvolněnou a zábavnou atmosféru, při které se bude bavit úplně každý. Oživte svůj tradiční firemní večírek něčím novým, kontaktujte mě a zajisté se domluvíme.

Oddychněte si od tvrdé práce a bavte se

Navštivte mé internetové stránky, kde je více informací o mých službách a mé kouzelnické osobě magic KELLMAN. Oddychněte si od tvrdé práce a bavte se na kouzelné večírku v režii mé osoby.

Nechte se fascinovat
4.5 (90%)2