Taková normální rodinka

Taky si někdy při pohledu na vaše příbuzné připadáte jako ve filmu se stejnojmenným názvem? Nejste sami. Otázkou je, co se pod slovem „normální“ skrývá. V každé rodině se najde vždy nějaký génius, vzor, podle kterého nás ostatní srovnávají, ale i „černá ovce“, jinak řečeno outsider, od kterého naopak každý dává ruky pryč. A tak ať už patříte na kteroukoliv stranu barikády, je velice důležité a dobré udržovat se svými blízkými přátelský vztah, ať se děje cokoliv. Protože v případě, že se stane nějaký malér, se máte vždy na koho obrátit.

Ten dělá to a ten zase tohle
Čím více členů domácnosti, tím více hluku, nepořádku, zkrátka všeho!A tak najít harmonii a zavděčit se všem je někdy pěkný oříšek. Jste-li i vy více početná famílie, tak dáte za pravdu. Těžko se potom udržuje vaše nová Moderní kuchyně v čistotě, když každý po jídle položí talíř na jiném místo, než byl původně, či voda je nacákaná všude, jen ne tam, kde má být. Takový životní styl mnohdy připomíná blázinec.

Spoustu lásky na rozdávání
Ano, je velice náročné na psychiku, ale i finančně nákladné uživit velkou rodinu. Ale mít více potomků má i své výhody. Netrpíte samotou, protože se kolem vás stále něco děje. Nenudíte se, naopak nevíte, kam se dříve podívat. Zažijete spoustu legrace i u jídla či koupání. Taková spousta lásky, která z malých ratolestí vyzařuje, uvidíte málokdy a málokde. Naopak, dnešní společnost se bojí projevovat emoce a to je docela škoda. Naopak by se tuto vlastnost měla především od dětí učit.

Taková normální rodinka
Ohodnoťte příspěvek